Про нас - інформація о ювелірній компанії Love You Jewels.
ПОДАРУНКОВІ ЮВЕЛІРНІ СЕТИ
У світі LOVE YOU існує своя особлива навігація – подарункові сети, що допоможуть легко зробити влучний вибір. Персоналізовані прикраси сет Креативний, ідеї для найважливіших зізнань сет Романтичний, особливі символи, що підкреслюють твою індивідуальність сет Твій символ, прикраси для найліпших друзів сет для Друзів, подарунки для дітей сет Дитячий, срібні прикраси Love Silver та сезонні сети для несподіваних «люблю».
Пакування – це особливий момент у світі LOVE YOU. Аби сам процес дарування наповнював душу передчуттям дива, наші консультанти з подарунків турботливо запакують обрану прикрасу у коробочку фірмового блакитного кольору, перев'яжуть її ніжними рифленими стрічками, а подарунковий пакет встелять хрумким папером, збризнутим фірмовим парфумом Amore, що нагадує солодкі мрії. Не забудь підписати листівку та зробити свій подарунок ще більш особливим. Назва бренду вже все сказала за тебе, тобі залишилось лише додати ім'я.
Пакування
Світ LOVE YOU повний добрих помічників, які допоможуть зробити твоє зізнання незабутнім. Вони точно знають, яка прикраса відповідає тому чи іншому приводу, підкажуть влучні святкові дати, розтлумачать таємні символи та допоможуть створити ідеальний подарунок для коханих та рідних. Вони розділять з тобою найтрепетніші моменти й підтримають у важливому рішенні відкрити своє серце.
Консультанти
з подарунків


Лише два слова для найважливіших почуттів у житті і маленька блакитна коробочка, коли слів замало.
СКАЖИ LOVE YOU