Світ Love You - інформація Love You Jewels.
Вітаємо у світі LOVE YOU!
У світі найромантичнішого українського бренду ювелірних подарунків.

Світ LOVE YOU – це сяючий простір, в якому повітря пронизане романтичними нотами та теплими почуттями, де говорити LOVE YOU дуже просто. Оскільки, це безмежний світ ювелірних прикрас, які створені надихати, захоплювати та дарувати незабутні емоції.

Ви з легкістю можете зануритись у весь калейдоскоп емоцій та можливостей світу LOVE YOU, ставши його частинкою, і вже сьогодні, насолоджуватись ексклюзивним доступом до новин, анонсів WOW-розпродажів та дізнаватись першими про наші новинки в ювелірних подарунках.


Щоб приєднатись до Світу LOVE YOU необхідно:


1. Сказати LOVE YOU своїм близьким за допомогою ювелірного подарунку LOVE YOU.
2. Заповнити Анкету Учасника, яку ви отримаєте від наших консультантів з ювелірних подарунків.
3. Ознайомитись з умовами дисконтної програми «Світ LOVE YOU»
4. Отримати активовану карту «Світ LOVE YOU»Умови дисконтної програми «Світ LOVE YOU»

1. Учасником дисконтно-накопичувальної програми «Світ LOVE YOU» може стати будь-який покупець LOVE YOU, який досяг 18 років.
2. Умовою отримання картки «Світ LOVE YOU» є перша покупка на будь-яку суму у фірмовому магазині ювелірних подарунків LOVE YOU (список магазинів-учасників програми регулярно оновлюється на сайті) від 1 грн (на одного покупця).
3. Власник карти має право на всі привілеї, які надаються програмами лояльності «Світ LOVE YOU»
4. Для активації карти необхідно заповнити Анкету Учасника дисконтно-накопичувальної програми (всі поля помічені зірочкою обов'язкові до заповнення).
5. Заповнену анкету необхідно віддати консультанту з ювелірних подарунків LOVE YOU для подальшої активації карти.
6. Дані анкети переносяться в базу і карта активується продавцем шляхом зчитування індивідуального коду.
7. При активації на карту «Світ LOVE YOU» нараховується первинна знижка в установленому розмірі.
8. При втраті /крадіжці накопичувальна карта відновленню не підлягає.
9. Первинна знижка для карт «Світ LOVE YOU» встановлена в розмірі 5%. Надалі, при накопиченні певної суми на карті (див. нижче таблицю), знижка збільшується до 20%

Система знижок
Сума, використаних коштів в LOVE YOU і розмір наданої знижки:
від 0 грн. - до 9 999 грн. - знижка 5%.
від 10 000 грн. - до 49 999 грн. - знижка 10%.
від 50 000 грн. - до 99 999 грн. - знижка 15%.
від 100 000 грн. - до нескінченності - знижка 20%

Інші правила та знижки

1. Учасник дисконтно-накопичувальної програми «Світ LOVE YOU» має право отримати додаткову знижку по акції «День народження».
2. Знижка надається після перевірки даних учасника по базі даних або по іменини сертифікату.
3. Отримати спеціальну знижку в магазинах ювелірних подарунків LOVE YOU учасник програми може не раніше 7-ми днів до і не пізніше 7-ми днів після дати свого народження.
4. Розмір додаткової знижки, що надається по акції «День Народження» становить 5% (додається до діючої знижки клієнта і не розповсюджується на категорію акційних виробів).
5. Знижка по карті не сумується з іншими знижками (по акціях і спеціальними пропозиціями).
6. Знижка за картою клієнта не діє у разi оплати товарiв, запропонованих у сертифiкатах або у разу покупки товару за сертифікатом..
7. Карта Учасника є власністю LOVE YOU.
8. Керуюча компанія мережі LOVE YOU залишає за собою право на внесення змін в умови дисконтно-накопичувальної програми «Світ LOVE YOU» в односторонньому порядку. Про зміни буде повідомлятися на офіційному сайті компанії loveyou-jewels.com і в індивідуальній розсилці.
9. Надана Учасником дисконтно-накопичувальної програми «Світ LOVE YOU» особиста інформація є конфіденційною і використовується компанією тільки в таких цілях:

• Для внесення і зберігання інформації про учасника та про накопиченої суми грошових коштів, витрачених Учасником програми в магазинах ювелірних подарунків LOVE YOU.
• Для того щоб надати Учасникам дисконтно-накопичувальної програми «Світ LOVE YOU» можливість брати участь в спеціальних заходах, акціях, конкурсах компанії.
• Для зв'язку компанії і Учасників дисконтно-накопичувальної програми «Світ LOVE YOU» в рамках розсилки.
• Для рекомендації товарів і послуг, акцій і заходів, які можуть бути цікаві Учаснику дисконтно-накопичувальної програми «Світ LOVE YOU».
• Для отримання зворотного зв'язку від Учасника про послуги і товар LOVE YOU.
• Для надання інформації про спеціальні пропозиції для Учасника дисконтно-накопичувальної програми «Світ LOVE YOU» від Спонсорів і Партнерів мережі магазинів ювелірних подарунків.